Weber Geset 218
Kontakt oss for bestilling eller forespørsel.
Weber Geset 218 er et etiketteringssystem for pålitelig forsegling av produkter ved bruk av C-wrap-etikettering.
- 1 etikett per produkt
- Kompakt design som er enkel å integrere
- Printer for variable data kan monteres
- Etikettstørrelse fra 20 × 25 mm til 135 × 300 mm
- Etiketterer opptil 300 produkter per minutt
- Finnes i en utgave med klembånd

Utviklet for enkel betjening og sømløs systemintegrasjon
Det CE-godkjente etiketteringssystemet Geset 218 er utviklet med fokus på maksimal brukervennlighet og enkel integrasjon i eksisterende produksjonslinjer. Det modulære systemet sørger for pålitelig forsegling av produkter ved bruk av C-wrap-etikettering, mens det integrerte transportsystemet sikrer stabil og jevn produktflyt gjennom hele etiketteringsprosessen.
Etiketteringen utføres med etikettapplikatoren Alpha HSM High Speed, som gir høy kapasitet og presis påføring. Betjeningen er intuitiv takket være touchdisplayet, det er enkelt å bruke – også for mindre erfarent personell. Hurtig skifte av etikettruller og formater reduserer nedetid og øker fleksibiliteten i produksjonen. Produkt- og etikettavhengige parametere kan lagres og hentes frem direkte ved behov.
Den kompakte konstruksjonen med integrert styreskap, pluggbare komponenter og oversiktlig design sparer plass og forenkler vedlikehold. Med flere tilgjengelige grensesnitt kan Geset 218 integreres sømløst i moderne produksjonsmiljøer.
Tekniske spesifikasjoner
APPLISERING
| Etikettposisjon | C-wrap, Topp/side, Hjørne/front |
| Påføringshastighet (maks.) | Opp til 300 etiketter per min. |
| Påføringsnøyaktighet (+/-) | 2 mm |
| Produkthastighet (maks.) | 30 m/min |
| Etikettstørrelse minst (BxL) | 20 x 25 mm |
| Etikettstørrelse størst (BxL) | 135 x 300 mm |
| Ytterdiameter etikettrull (maks.) | 300 mm |
PRODUKT
| Størrelse (maks.) | 350 x 200 x 400 mm |
| Størrelse (min) | 10 x 20 x 20 mm |
EGENSKAPER
| Tilvalg | Markoprint X1Jet, TTO folieskriver, maskin i rustfritt stål |
| Produkttransport | Transportbånd (kan leveres med klembånd) |
| Produktstyring | Ja |
HMI
| HMI-versjon | Touchdisplay |
FYSISKE EGENSKAPER
| Mål | 1745 x 728 x 1461 mm |
| Vekt | 140 kg |
| Sertifisering og Godkjenninger | CE, UKCA |
| Relativ luftfuktighet uten kondens | 20 – 90% |
| Operativ temperatur | 10 – 30°C |
| Støynivå | 75 DB |
TILKOBLINGER OG KOMMUNIKASJON
| Strøm | 230 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Komprimert luft | 6 bar |
















