Hjem » Nettbutikk » Weber Geset 214
Weber Geset 214
Send forespørsel
Kontakt oss for bestilling eller forespørsel.
Etiketteringssystem for tosidig etikettering av ovale og firkantede produkter med flat side.
- Brukervennlig løsning for etikettering på to sider
- 2 etiketter per produkt
- Kompakt design som er enkel å integrere
- Kan utvides med utskriftsteknologi for variable data

Tekniske spesifikasjoner
APPLISERING
| Etikettposisjon | Side |
| Påføringshastighet (maks.) | Opp til 300 etiketter per min. |
| Påføringsnøyaktighet (+/-) | 2 mm |
| Produkthastighet (maks.) | 30 m/min |
| Etikettstørrelse minst (BxL) | 20 x 25 mm |
| Etikettstørrelse størst (BxL) | 135 x 300 mm |
| Ytterdiameter etikettrull (maks.) | 300 mm |
PRODUKT
| Størrelse (maks.) | 350 x 200 x 500 mm |
| Størrelse (min) | 10 x 20 x 20 mm |
EGENSKAPER
| Tilvalg | Markoprint X1Jet, TTO printenhet, maskin i rustfritt stål |
| Produkttransport | Matt leddet transportbånd |
| Produktstyring | Ja |
HMI
| HMI-versjon | Touchdisplay |
FYSISKE EGENSKAPER
| Mål | 1527 x 1609 x 1748 mm |
| Vekt | 320 kg |
| Sertifisering og Godkjenninger | CE, UKCA |
| Relativ luftfuktighet uten kondens | 20 – 90% |
| Operativ temperatur | 10 – 30°C |
| Støynivå | 75 DB |
TILKOBLINGER OG KOMMUNIKASJON
| Strøm | 230 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Komprimert luft | 6 bar |
| Kommuniksjon | USB |














