Weber Geset 217
Kontakt oss for bestilling eller forespørsel.
Weber Geset 217 er et etiketteringssystem som påfører etiketten fra undersiden.
- 1 etikett per produkt
- Kompakt design som er enkel å integrere
- Kan monteres på printer for variable data
- Etikettstørrelse fra 20 × 25 mm til 135 × 300 mm
- Etiketterer opptil 300 produkter per minutt
- Finnes i en utgave med klembånd


Det CE-godkjente etiketteringssystemet Geset 217 er utviklet med fokus på maksimal brukervennlighet og enkel integrasjon i eksisterende produksjonslinjer. Det modulære systemet sørger for pålitelig etikettering både på topp og underside av produkter, mens det integrerte transportsystemet sikrer stabil og jevn produktflyt gjennom hele etiketteringsprosessen.
Etiketteringen utføres med to Alpha HSM High Speed etikettapplikatorer, som gir høy kapasitet og presis påføring. Betjeningen er intuitiv takket være sentralt touchdisplay og nærfeltsbetjening, noe som gjør systemet enkelt å bruke – også for mindre erfarent personell. Hurtig skifte av etikettruller og formater reduserer nedetid og øker fleksibiliteten i produksjonen. Produkt- og etikettavhengige parametere kan lagres og hentes frem direkte ved behov.
Den kompakte konstruksjonen med integrert styreskap, pluggbare komponenter og oversiktlig design sparer plass og forenkler vedlikehold. Systemet kan også fjernvedlikeholdes fullt ut for rask og effektiv support. Med flere tilgjengelige grensesnitt kan Geset 217 integreres sømløst i moderne produksjonsmiljøer.
Tekniske spesifikasjoner
APPLISERING
| Etikettposisjon | Topp og bunn/under |
| Påføringshastighet (maks.) | Opp til 300 etiketter per min. |
| Påføringsnøyaktighet (+/-) | 2 mm |
| Produkthastighet (maks.) | 30 m/min |
| Etikettstørrelse minst (BxL) | 20 x 25 mm |
| Etikettstørrelse størst (BxL) | 135 x 300 mm |
| Ytterdiameter etikettrull (maks.) | 300 mm |
PRODUKT
| Størrelse (maks.) | 350 x 200 x 400 mm |
| Størrelse (min) | 10 x 20 x 20 mm |
EGENSKAPER
| Tilvalg | Markoprint X1Jet, TTO folieskriver, maskin i rustfritt stål |
| Produkttransport | Todelt transportbånd (tvers) for påføring av etikett fra undersiden |
| Produktstyring | Ja |
HMI
| HMI-versjon | Touchdisplay |
FYSISKE EGENSKAPER
| Mål | 1700 x 742 x 1425 mm |
| Vekt | 140 kg |
| Sertifisering og Godkjenninger | CE, UKCA |
| Relativ luftfuktighet uten kondens | 20 – 90% |
| Operativ temperatur | 10 – 30°C |
| Støynivå | 75 DB |
TILKOBLINGER OG KOMMUNIKASJON
| Strøm | 230 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Komprimert luft | 6 bar |
















