Ønsker du å bli fakturakunde? Send søknad her

Kontakt oss

ACT Logimark AS

+47 63 94 61 00
kontakt@act-gruppen.com


Hovedkontor

Industrivegen 9,
2069 Jessheim

Se kart i Google maps


Avdeling Trondheim

Ingvald Ystgaardsvei 15,
7047 Trondheim

Se kart i Google maps

Send oss en melding


    Salg og ordrehåndtering

    Espen Øverbø

    Salgssjef Skandinavia

    espen@act-gruppen.com
    +47 977 16 852

    Einar Berg

    Distriktssjef, avdeling Trondheim

    einar@act-gruppen.com
    +47 416 80 331

    Lisbeth Antonsen

    Administrasjon og ordremottak etiketter

    lisbeth@act-gruppen.com
    +47 63 94 61 00

    Rune Hagen

    Lager- og logistikksjef

    rune@act-gruppen.com
    +47 971 75 768

    Marita Johansen

    Marketing- og salgssekretær

    marita.johansen@act-gruppen.com
    +47 477 02 721


    ACT Servicesenter

    Tor Håkonsen

    Servicesjef

    tor@act-gruppen.com
    +47 941 42 556

    Preben Granheim

    Førstelinjesupport Software og tekniske problemer

    preben@act-gruppen.com

    David Wilhelmsen

    Servicetekniker

    david@act-gruppen.com
    +47 951 79 796

    Tor Arne Husås

    Servicetekniker

    tor.arne@act-gruppen.com
    +47 959 71 870


    Systemavdeling

    Pål Bostrøm

    Leder systemutvikling

    paal@act-gruppen.com

    Sven E. Thorsen

    Systemutvikler

    sven@act-gruppen.com

    Eirik Lintho Bue

    Systemutvikler

    eirik.bue@act-gruppen.com

    Roger Torhov

    Systemutvikler

    roger@act-gruppen.com


    Administrasjon

    Kjell Erik Mathiesen

    Konsernsjef

    kjell@act-gruppen.com
    +47 901 44 890

    Morten Mathiesen

    Daglig leder

    morten@act-gruppen.com
    +47 907 40 169

    Gøran Habberstad

    Økonomisjef

    goran@act-gruppen.com
    +47 950 71 672

    Anne Tove Håveødegård

    Markedssjef

    ath@act-gruppen.com
    +47 416 97 835