Kontakt oss

ACT Logimark AS

Sentralbord: +47 63 94 61 00
kontakt@act-gruppen.com

ACT Servicesenter: +47 63 94 61 01
support@act-gruppen.com


Hovedkontor og lager

Industrivegen 9, 2069 Jessheim
Se kart i Google maps


Avdeling Trondheim

Ingvald Ystgaardsvei 15, 7047 Trondheim
Se kart i Google maps


Send oss en melding


    Salg og ordrehåndtering

    Espen Øverbø

    Salgssjef Skandinavia

    espen@act-gruppen.com
    977 16 852

    Einar Berg

    Distriktssjef, avdeling Trondheim

    einar@act-gruppen.com
    416 80 331

    Lisbeth Antonsen

    Administrasjon og ordremottak etiketter

    lisbeth@act-gruppen.com
    902 18 664

    Rune Hagen

    Lager- og logistikksjef

    ordre.no@act-gruppen.com
    971 75 768

    Tor Håkonsen

    Selger Service og Ettermarked

    tor@act-gruppen.com
    941 42 556

    Marita Johansen

    Selger og Markedskoordinator

    marita.johansen@act-gruppen.com
    477 02 721


    ACT Servicesenter

    Tor Håkonsen

    Selger Service og Ettermarked

    tor@act-gruppen.com
    941 42 556

    David Wilhelmsen

    Servicetekniker


    Tor Arne Husås

    Senior Prosjektleder


    Thomas Smedbakken

    Servicetekniker



    Systemavdeling

    Preben Granheim

    Førstelinjesupport Software og tekniske problemer

    support@act-gruppen.com

    Sven E. Thorsen

    Leder Systemutvikling



    Administrasjon

    Kjell Erik Mathiesen

    Konsernsjef

    kjell@act-gruppen.com
    901 44 890

    Morten Mathiesen

    Daglig leder

    morten@act-gruppen.com
    907 40 169

    Gøran Habberstad

    Økonomisjef

    goran@act-gruppen.com
    950 71 672

    Anne Tove Håveødegård

    Markedssjef

    ath@act-gruppen.com
    416 97 835

    Eksklusive tilbud og produktnyheter på ACT-Shop

    Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de gode tilbudene først!