Pallemerker Weber Legi-Air 4050E(L)2A
Kontakt oss for bestilling eller forespørsel.
Weber Legi-Air 4050E(L)2A er en industriell print & apply-løsning som er bygget fra grunnen av, beregnet for de tøffe oppgavene.
- Etikettering av opptil 420 paller per time
- Tosidig etikettering mulig i gjennomløp
- Intuitiv betjening via touchskjerm
- Dobbelt trykkluftsystem for sikker etikettpåføring
- Robust konstruksjon for kontinuerlig drift
- Beskyttelseskabinett tilgjengelig som tilvalg
Driftssikker palleetikettering døgnet rundt
Legi-Air 4050E(L)2A er den ideelle løsningen for automatisk palleetikettering i kontinuerlig industriell drift. Med kraftig applikatorteknologi – tilgjengelig i kort (E2A) eller lang (EL2A) utførelse – muliggjør systemet presis etikettering på én eller to sider, både på stillestående og bevegelige paller.
Med kapasitet på opptil 420 paller per time er 4050E(L)2A blant de raskeste palleetiketteringssystemene i sin klasse. To uavhengige pneumatiske kretser sikrer pålitelig etikettfiksering selv ved avbrudd i lufttilførselen. Et brukervennlig 7-tommers touchdisplay, elektriske opp- og avviklere samt ulike tilvalg som beskyttelseskabinett og Performance Level D kompletterer løsningen.
Legi-Air 4050E(L)2A er utviklet for maksimal effektivitet, driftssikkerhet og brukervennlighet.
Tekniske spesifikasjoner
APPLISERING
| Merkemodus | I stoppmodus, i bevegelse |
| Etikettposisjon | Side, Topp, Front, Bakside |
| Påføringshastighet (maks.) | Opp til 240 etiketter per min. |
| Påføringsnøyaktighet (+/-) | 0,8 mm |
| Etikettstørrelse minst (BxL) | 12,5 x 7 mm |
| Etikettstørrelse størst (BxL) | 160 x 210 mm |
| Ytterdiameter etikettrull (maks.) | 350 mm |
EGENSKAPER
| Teknologi | Pneumatikk |
| Fleksibel monteringsretning | Nei |
| Etikettavrulling | Stepper |
| Etikettopprulling | Stepper |
| Varsel ved få etiketter på rullen | Ja |
| Deteksjon av materialbrudd | Tilvalg |
HMI
| HMI-versjon | Touchdisplay |
FYSISKE EGENSKAPER
| Mål | 1177 x 822 x 1057 mm |
| Vekt | 80 kg |
| Sertifisering og Godkjenninger | NC |
| Relativ luftfuktighet uten kondens | 15 – 95% |
| Operativ temperatur | 2 – 35°C |
| Støynivå | 72 DB |
TILKOBLINGER OG KOMMUNIKASJON
| Strøm | 92 – 263 V |
| Frekvens | 50 – 60 Hz |
| Komprimert luft | 6 bar |
| Interfaces | USB, RS232, Applicator port, Ethernet IPv4 |







