Fredag 25. september inviterer vi deg og dine kolleger til en uformell lunsj i ACT Experience Center.
Ta en pause i arbeidsdagen og kom innom for en pølse, en prat og en titt på det nyeste innen merking, sporing og kontroll. Du kan se maskiner i drift, sammenligne ulike teknologier, og diskutere fordeler og ulemper med folk som jobber med dette hver eneste dag. Har du spørsmål om en løsning du bruker i dag, eller er nysgjerrig på noe nytt, er både salgsavdelingen og servicesenteret på plass.
Ingen presentasjoner. Ingen lange møter. Bare hyggelige mennesker og enkel lunsj, og kanskje en anledning til å møte både eksisterende og nye kontakter.
Vi håper du har anledning, enten det er for en fagprat, litt inspirasjon eller bare en god pølse. Velkommen!
📅 Fredag 25. september, kl. 11 – 13 (kom når det passer deg)
📍 ACT Logimark AS, Majorvegen 18, 2030 Nannestad
PS! Har du allergi, intoleranse eller trenger vegetar- eller kyllingalternativ? Gi oss beskjed, så ordner vi det 😊
Du kan selvfølgelig bare stikke innom, men sender du oss en e-post på forhånd blir det litt enklere for oss å beregne pølser og tilbehør.

Kontakt oss: