ACT Logimark er veldig fornøyde med UMAMI Arena 2025! Messen ble en flott arena for å møte både eksisterende og nye kunder, dele innsikt og vise frem våre nyeste løsninger innen merking og kontroll.
Responsen vi fikk på standen vår viste entydig at det er viktig å kunne se, undersøke og teste forskjellige merkeløsninger, detektorer og vekter før man tar et valg og investerer i nytt utstyr. Vi takker alle som besøkte oss, og gleder oss allerede til neste gang vi møtes!
Løsninger besøkende kunne teste:
Merkeløsninger
- Etikettprintere (termo/termo transfer og fullfarge)
- Etikettapplikatorer (automatiske og halvautomatiske)
- Print & Apply (termo transfer og fullfarge)
- Etikettapplikator m/blekkstråleskriver
- Folieprinter (TTO)
- Merkelaser
- Blekkstråleskrivere
Sporing (vil alltid være et produkt av merkingen)
- Strekkodelesere
- Tablets
- LogiFlow
Kontrollutstyr
- Inline metalldetektor for transportbånd
- Inline metall rørdetektor (for farser, kjøttdeig og produkter med lignende konsistens)
- Røntgendetektor
- Sjekkvekt
- Vekt m/etikettprinter (godkjent for kjøp og salg)
ACT Experience Center
Hvis du ikke hadde mulighet til å besøke oss på messa, eller kanskje den ikke var relevant for deg og din bedrift, kan vi glede med at utstyret nå står montert og klar for demonstrasjon på vårt Experience Center på Nannestad, velkommen skal du være!