Da vi høsten 2024 flyttet til nye og egne lokaler på Moreppen i Nannestad, var det med et mål om å skape et kraftsenter for merking og sporing i et av Norges mest sentrale områder. En viktig brikke i realisering av kraftsenteret, var å etablere et funksjonelt demorom. Et demorom der kundene og vi selv kan teste forskjellige merke- og kontrolløsninger i praksis før en beslutning tas. Vi er svært stolte av vår arena for testing og demonstrasjon av utstyr.
Fagseminar i ACT Experience Center
For å markere ACT Logimarks 35 år i bransjen, nytt bygg og offisiell åpning av ACT Experience Center, inviterer vi deg og dine kolleger til Åpent Hus med spennende faglig innhold (se nedenfor) torsdag 18. september kl. 0830.
Årets mest spennende tittel?
Den smarte fabrikken: når teknologi møter bærekraft
I lys av nye krav, standarder og EU-forordninger, har vi invitert ressurspersoner fra blant annet Glomma Papp, Emballasjeforeningen, GS1 Norway for å gi deg og din bedrift oversikt over PPWR, Digital Link og Digitalt Produktpass, og hvordan dere på enkleste og mest økonomiske måte kan . Hvem vet, kanskje dere før dagen er omme ser alle mulighetene endringene byr på, snarere enn ulempene det medfører å endre på det bestående.
AI for produserende industri
Vi vil i tillegg selvfølgelig gjenta suksessen fra 2023, Sintef Manufacturing vil gi en oppdatering på hvordan det står til med anvendelse og muligheter med kunstig intelligens i produserende industri. Her blir det tips å hente, og kontakter man kan knytte til seg.

Dato: Torsdag 18. september 2025
Kl: 08:30 til 16:00
Sted: ACT Logimark AS, Majorvegen 18, 2030 Nannestad.
Pris: kr. 0,- (bindende påmelding).
Målgruppe: Produserende industri. Ledelse innenfor drift, logistikk, IKT og operasjonelle brukere.
Agenda fagseminar
Seminarprogrammet publiseres så snart det er helt klart.